Homo parada

Przez większość swojego życia nie wiedziałem, czy jestem hetero, czy homoseksualistą. Nie dlatego, ze nie potrafiłem określić swojej orientacji seksualnej, ale nigdy nie mogłem skojarzyć, który to pedał, a który normalny. Do dziś nie wiem jak piszę się na pewno i naprawdę, tzn które łącznie, a które rozdzielnie. Oba słowa napisałem tu poprawnie, ale tylko dlatego, że zadziałał słownik przeglądarki.

Dziś już doskonale wiem, który to hetero, a który homoseksualista. Uświadomili mi to ludzie, którzy biorą udział w „paradach równości”. Roznegliżowani ludzie, w różowych gaciach, faceci wymalowani jak dziewczyny, dziewczyny wyglądające jak faceci i obleśnie ściskający się, łapiący za genitalia i całujący w taki sposób, że chce się wymiotować.

Żeby była jasność, nie jestem homofobem, ale Ci ludzie paradujący są wyjątkowo obleśni i żałośni. Nie wiem jak Wy, ale ja będąc heteroseksualistą, nie mam potrzeby ubierania się w niebieskie gacie, chodzenia po środku ulicy, liżąc sutki swojej narzeczonej i wkładając język w jej usta w obecności fotoreporterów. Nawet to uznałbym za dziwaczne wypaczenie.

Mam wrażenie, że parada równości ma na celu uświadomić heteroseksualnej części społeczeństwa, jak są odmienni. Ci ludzie są trochę jak murzyni, którzy uważają się za gorszych i ciągle powtarzają, że są źle traktowani tylko dlatego, że są czarni. Mam też wrażenie, że homoseksualiści nie akceptują samych siebie i ta „wojna” im odpowiada. Pokazują się w jak najgorszym świetle i nie mam pojęcia dlaczego.

Jeśli jesteś homoseksualistą i byś mi to powiedział, to od razu skojarzę Cię z facetem w różowych gaciach, paradującym po ulicach i całującym się z innym facetem. Chcesz się dymać z facetem? – Ok. Jeśli obojgu wam to pasuje, to bądźcie szczęśliwi. Ale do kurwy nędzy, nie róbcie z siebie obleśnych dziwek, które wyliżą sobie kutasy na środku ulicy i którzy czują z tego powodu dumę. Jeśli tak zachowują się homo i szukają akceptacji w społeczeństwie, to coś tu jest nie tak.

Opublikowany 2015-03-07
stat4u