Po co kobiecie tatuaż?

Od zawsze się zastanawiam, dlaczego kobiety robią sobie tatuaże? Jest okres wakacyjny, więc dziewczyny poubierane w skąpe stroje, albo wylegujące się na plaży w bikini odsłaniają swoje… – No właśnie co? – Piękno? Nie, tatuaże! Jedne mają małe gwiazdki na szyi, inne kontury smoka na ramieniu, a zdarzają się też takie, które mają zajebiście wielki tatuaż na łydce i to jeszcze kolorowy. Wiecie co? Żaden z nich, nie ważne kto by go nie zrobił i co by na nim nie było nie jest piękny. Każdy tatuaż zakrywający naturalnie piękną i delikatna kobiecą skórę, jest po prostu szpetny.

Pamiętam czasy, w których podobały mi się tatuaże. Sam marzyłem o tym, by pokrywać nimi swoje ciało. Minęło od tamtego czasu 15 lat i najbardziej cieszę się z tego, że nie miałem wtedy pieniędzy. Choć facet z tatuażem wygląda jeszcze względnie, bo nie wiadomo co jest brzydsze, męska skóra czy tatuaż, to kobieta z tatuażem powoduje u mnie odruch wymiotny.

Nie potrafię zrozumieć chęci pokrywania swojej skóry tatuażami przez kobiety. Mogę zrozumieć, że kobiety tak samo jak mężczyźni mają potrzebę posiadania tatuażu, ale widok ten jest nie do zniesienia. Choć nigdy nie spotkałem się z tatuażem na tyłku dziewczyny, bo zwyczajnie i po ludzku nie jestem kobieciarzem, to już sobie wyobrażam jak zakochana „idiotka” tatuuje sobie koło „szparki” imię swojego kochasia. To jest dopiero porażka porażek.

Czy tatuaż na kobiecej skórze jest fajny? Myślę, że tak postrzegają to tylko te, które go mają. Inni ludzie czują to tego typu „sztuki” wstręt, a przynajmniej u mnie wywołuje takie reakcje. To jest silniejsze ode mnie i za każdym razem gdy widzę tatuaż na ciele kobiety pojawia mi się w głowie myśl. – O ja pierdole, co za kretynka.

Napisałem ten post, bo może jakaś kobieta, dziewczyna czy inna panna zastanawia się czy zrobić sobie tatuaż czy nie i trafi na ten post. Jeśli choć jedna taka pani zastanowi się nad sensem oszpecania swojego ciała, albo co ważniejsze zrezygnuje z tego, to będę czuł satysfakcję. Pamiętajcie drogie panie, że tatuaż może Was tylko oszpecić. Naturalnie czyste kobiece ciało jest miliard razy piękniejsze niż najwspanialszy tatuaż na świecie…

stat4u