Nju Mobile

Po firmie telekomunikacyjnej Orange można się spodziewać wiele. Nowe limity, kruczki, zawiłe oferty i wygórowane stawki. Tym razem Orange stworzył nową markę dającą stałą opłatę za połączenia, smsy i internet. O dziwo bez kruczków, kropek, regulaminu o małej czcionce, czy innych ukrytych kosztach. Sprawa w sieci Nju Mobile jest prosta. Chcesz dzwonić bez limitów do krajowych operatorów? – 29 złotych miesięcznie. Chcesz sms-ować i MMS-ować bez limitu do wszystkich polskich sieci? – 9 złotych miesięcznie. Chcesz internet bez limitu? – 19 złotych miesięcznie (po wykorzystaniu 1GB prędkość przesyłu danych spada do 16kbps). Sam wybierasz usługi, które Cię interesują i nie zapłacisz ani grosza więcej.

Wybierając pakiet darmowych rozmów i sms-ów (29+9 złotych) zapłacisz miesięcznie maksymalnie 38 złotych. Możesz oczywiście zapłacić mniej, jeśli nie wykorzystasz danych limitów. Na przykład za minutę połączenia naliczana jest stawka 19 groszy. Wynika z tego, że w abonamencie (29 złotych) masz 152 minuty na rozmowy miesięcznie. Jeśli przekroczysz ten limit, nie zapłacisz za to ani grosza, ale jeśli wykorzystasz np., 100 minut o wartości 19 złotych, pozostałe 10 złotych zostanie Ci zwrócone do kolejnego rachunku. Podobnie jest z sms-ami (9 groszy) mms-ami (19 groszy) i internetem (1mb – 19 groszy).

Co warte podkreślenia nie wiążesz się długoterminową umową. Jest ona bezterminowa, a okres wypowiedzenia to 30 dni. Oferta jest więc dobra i korzystna, o wiele lepsza od tej oferowanej w Play. Nawet jeśli stawki są zbliżone, to Orange ma korzystniejszą ofertę choćby ze względu na lepszy zasięg w miejscach, gdzie psy szczekają dupami. Nie rozumiem tylko, dlaczego ta usługa nie została zarejestrowana jako nowa oferta Orange?

Więcej na: njumobile.pl

Opublikowany 2013-04-26
stat4u