Na tej torbie nie ma nazwy firmy ani logo, bo za nią zapłaciłem

Pewnego dnia wybierając się z narzeczoną do centrum handlowego i kupując ciuszki dla chrześniaków za kwotę 200 złotych, ekspedientka zapytała czy chcemy torbę. Zagotowaliśmy się równo i po wyjściu ze sklepu długo komentowaliśmy to wydarzenie. Nie dość, że kupiliśmy towar za dwie stówy, to musieliśmy jeszcze zapłacić 30 groszy za papierową torbę, na której widniała reklama sklepu. Pisałem już o tym we wpisie zatytułowanym „Chce pan torebkę?”.

Wpadłem więc na pomysł, że fajnie by było zrobić torbę, na której napis dosadnie by pokazał, że za torbę zapłaciłem, więc nie ma na niej umieszczonych reklam.

torba

Pomyślałem również, że warto by do tego dołączyć koszulkę. Nie chcę na niej nazwy żadnej marki nie ważne jaka by ona nie była. Chcę koszulkę, w której nie będę wyglądał jak słup reklamowy.

koszulka2

Skoro powstała torba i koszulka, to może gadżet w postaci kubka z napisem „Na tym kubku nie ma nazwy firmy ani logo, bo za niego zapłaciłem” stojący na biurku zwróci na siebie uwagę.

kubek2

Rozumiem, że i Wam ten pomysł może się podobać. Dlatego postanowiłem udostępnić pliki graficzne na koszulkę, torbę i kubek. Możecie więc je użyć do wykonania własnego produktu. Jeśli jednak chcielibyście mieć te gadżety nie tykając się roboty, możecie je kupić w sklepie internetowym Cupsell, na stronie sklepu Kurdupla. Od razu uprzedzam, że na zakupiony towar nie pobieram żadnej prowizji. W cenie zawarta jest tylko wartość koszulki i prowizja wykonawcy. Choć cena jest wysoka, to towar jest świetnej jakości.

sklep cupsell

Opublikowany 2014-07-25
stat4u