Czy Jimmy Jump pojawi się na EURO?

Kojarzycie człowieka, który nazwał się „Jimmy Jump”? Wbiega on na areny sportowe, by pokazać się przed kamerami. Wystarczy, że przeczytacie tylko poniższy tekst i lubicie piłkę nożną, a od razy połapiecie się kim jest. Dla tych, którzy nie znają człowieka polecam film.

Jego najsłynniejsze wtargnięcie na boisko miało miejsce 4 lipca 2004 podczas finałowego meczu EURO 2004 pomiędzy Portugalią i Grecją. Jump wbiegł na boisko, rzucił w twarz Luísa Figo flagę FC Barcelona i wbiegł do bramki rzucając się na siatkę. Portugalczyk był wówczas zawodnikiem Realu Madryt do którego przeszedł w kontrowersyjnych okolicznościach z zespołu Dumy Katalonii – największego rywala Królewskich.

Ten sam człowiek zapowiedział ostatnio, że wybiera się na mecze mistrzostw Europy, by nie tylko kibicować, ale przypomnieć o sobie telewidzom. Ciekawe czy jego zapowiedzi są prawdziwe. Jeśli tak, to zastanawiające jak się zachowa. Czy rzuci w kogoś szalikiem, czy wpadnie do bramki, czy będzie w ubraniu, majtkach czy nago? Niestety jeśli się pojawi, to jest mało prawdopodobne, że widzowie przed telewizorami będą mogli to obejrzeć. Zazwyczaj kamery w takich sytuacjach skierowane są na trybuny, by nie zachęcać innych szaleńców do podobnych wyczynów.

P.S.
Jeśli pojawi się na meczu z Polską, a Ty będziesz na trybunach, to warto zapamiętać. Jeśli np. w meczu pomiędzy Polską i Grecją wpadnie do bramki greków, tzn., że chce, aby mecz wygrali Polacy. W takiej sytuacji wypada bić mu brawo. Jeśli jednak wpadnie do bramki naszej reprezentacji, to wypadałoby go wygwizdać…

Opublikowany 2012-05-24
stat4u