Wybory parlamentarne

Już niedługo wybierzecie się do urn wyborczych, by zagłosować na kandydata, który swoimi obietnicami omotał Was bez pamięci. Są też pewnie i tacy, którzy na wybory się nie wybierają, ale nie ma się co martwić i narzekać. – Jest demokracja, więc macie do tego prawo. Ba! Można powiedzieć, że dzięki tej właśnie demokracji macie prawo nie oddać głosu.

Co chwilę podają wyniki sondażów i przyznaję, że tylko jedna rzecz dziwi mnie w nich najbardziej. – Miejsce i ilość punktów dla Platformy Obywatelskiej. To wręcz niesamowite, że mają drugie miejsce i ponad 20% poparcia. Już sam nie wiem, czy ktoś przy tych sondażach manipuluje, czy tak duża część Polaków wybiera ich tylko dlatego, że oglądają media informacyjne, które manipulują społeczeństwem? A może po prostu są tak głupi, by nie zauważyć, że PO ustawia przetargi, naśmiewa się z Polaków i rozgrywa polityczny bój we własnych szeregach, co ewidentnie przedstawiają nagrania w tzw., „aferze podsłuchowej”.

Wiem, że są też tacy, którzy nie zauważają tego, że politycy PO szydzą, ustawiają, kradną i sprzedają kraj pod stolikiem. Widzą natomiast to, że kelnerzy z restauracji „Sowa i przyjaciele” podkładali podsłuchy na stolikach. Na serio tego nie widzicie? Nie przeszkadza Wam to, co się dzieje? Aż nie chce mi się w to wierzyć.

Nie sadziłem, że kiedykolwiek to powiem, ale uważam, że nie ważne kto wygra wybory. Ważne, żeby nie było to PO. Wolę już PiS i w dupie mam in vitro, aborcję czy kościół. Już wolę atak zagorzałych katolików, niż fanatycznych islamistów. Może też ktoś w tym kraju weźmie się za złodziei? Mam przynajmniej taką nadzieję.

Wierzę też, że pan Kukiz namiesza nieco w Sejmie. Nie chodzi mi o drakę dla draki, tylko o to, by zmieniał konstytucję i wszelkiego rodzaju ustawy. Nie wiem jak w kraju, który uważa się za demokratyczny może być zapis, w którym ściga się kelnerów podsłuchujących polityków, a nie rozlicza się polityków z tego co mówią, co sprzedają i co knują. A mówienie o tym, że podsłuchiwani nie wiedzieli, że są podsłuchiwani i dlatego są poszkodowanymi jest absurdem. Czy na to samo prawo będzie mógł się powołać przestępca, który zostanie podsłuchany i tym samym schwytany? – Brzmi jak żart!

Na hasła głoszone przez inne partie, że Platforma Obywatelska okrada kraj nie wierzyłem. Wciąż myślałem, że to po prostu bój polityczny bez żadnych zasad, taka swojego rodzaju wolna amerykanka. Okazuje się jednak, że to prawda. Jesteśmy okradani. W naszym kraju nic się nie opłaca. Hodowla zwierząt. Wydobycie węgla, nawet skarpetki przywożą z Chin. Dziwne, że Angela Merkel chce wprowadzić zapis, że kierowca pochodzący z innego kraju niż Niemcy, przejeżdżając przez ten kraj ma mieć płaconą taką samą stawkę za godzinę, jak kierowca z Niemiec. A kurwa w Polsce nikt się nie zatroszczył, by np., markety zatrudniające Polaków płaciły im stawki takie jak w Niemczech. A wiecie dlaczego? Bo w tym kraju elita polityczna zadbała tylko o własną dupę!

Nie namawiam Was, na kogo macie głosować. Jednak przed oddaniem głosu zastanówcie się dwukrotnie, czy czasami oddanie głosu na tych, którzy z Was szydzą, to najlepsza z możliwych decyzji. Zanim oddacie się ciszy wyborczej, zerknijcie sobie na poniższe filmy wideo. Poświęćcie ten czas na te filmy, bo uwierzcie, że warto!

Opublikowany 2015-10-23
stat4u