Wkrótce ruszy TV6
11 kwietnia 2011
Tagi: ,

Ostatniego dnia maja br. wystartuje nowa stacja telewizyjna pod nazwą TV6. Już po logo widać związek owej stacji z TV4. Powstanie ona po to, by załatać dziurę w drugim multipleksie telewizji naziemnej. Każda z komercyjnych stacji (Polsat, TVN, TV4, TV Puls) dostały dwie częstotliwości. Tylko TVN wstawił w to miejsce TVN7, reszta tworzy na potrzeby tego projektu nowe stacje.

Powstaną więc nowe cuda, które dzięki dużemu zasięgowi utrzymają się na rynku, gdzie łykną troszkę pieniędzy z reklamy, a widz nie dostanie nic nowego.

23 kwietnia pod hasłem „Szóstka na Czwórce” rozpocznie się także kampania promocyjna nowego kanału. W jej ramach do 3 maja w TV 4, w wyznaczonych pasmach, będzie można obejrzeć wybrane pozycje z oferty programowej TV 6 w oprawie tej stacji. Będą to zagraniczne programy: „How clean is your house” (znany w Polsce pod tytułem „Porządek musi być”), „Must Be The Music” (brytyjski odpowiednik show Polsatu “Tylko muzyka. Must Be The Music”) oraz „Hole in the Wall”.

wirualnemedia.pl
« Następny wpis
Tytuł głównego tematu z lokalnej gazety, którą od czasu do czasu kupuję. Zdaje się, że radny miał niezłą imprezę... Tematem numer 2
Poprzedni wpis »
Przez cały ostatni weekend w mediach wspominano katastrofę prezydenckiego samolotu pod Smoleńskiem. Jak zwykło się o tym wydarzeniu mówić - to
Komentarze:

    Nie mogę się doczekać TV6. 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *