Uważajcie na płatne typy

Chciałbym Was przestrzec przed wielką kasą. Każdy z nas, gdy zda sobie sprawę, że na bukmacherce może się dorobić, sięga po różne systemy i pomoce. Kiedyś skusiłem się na płatne typy www.wygrane1x2.pl. Wynik z tego taki, że wydałem 100 zł za miesięczne podpowiedzi, a skuteczność była prawie zerowa. Na 50 kuponów jakie w tym czasie otrzymałem, tylko 4 były dobrze wytypowane. Wszystkie z nich miały bardzo niskie kursy – od 1,10 do 1,40. Przez miesiąc straciłem 100 zł za ich typy, plus to co utopiłem w kuponach.

Ich system polega na podaniu trzech do pięciu typów o bardzo niskim kursie, który w rezultacie daje kurs między 2 a 3 zł. Proszę również zwrócić uwagę na daty wygranych kuponów, które podawane są na ich stronie. Zazwyczaj są to zwycięskie kupony i dla większej wiarygodności kilka nietrafionych. W kwietniu trafili 4 zakłady, które świetnie prezentują się na stronie, a w między czasie było 40 kuponów, którymi można było podetrzeć dupę.

W tym serwisie zakupiłem typy osobiście i powiem szczerze, że nie było warto. Słyszałem również o innych, na pierwszy rzut oka wiarygodnych serwisach zajmujących się typowaniem. Komentarze są zazwyczaj negatywne i nie godne polecenia. Dlatego przestrzegam, na zakładach można zarobić i stracić, Ci którzy zajmują się płatnymi typami doskonale o tym wiedzą, dlatego zarabiają w pewny sposób. Gdyby tak skutecznie przewidywali i mieli taką skuteczność jak o tym piszą, nigdy w życiu nie podzieliliby się tak cennymi typami…

stat4u