TVP uruchomiła stronę placeabonament.pl

Telewizja Polska łapie się w ostatnim czasie wszystkiego, żeby namówić Polaków, by ci dobrowolnie płacili abonament RTV. Najpierw były reklamy, z których wynikało że jesteśmy najlepsi w Europie pod względem niepłacenia abonamentu, a teraz ruszył serwis internetowy. I tu się nasuwa pytanie. Skoro jesteśmy najlepsi, to po co emituje się reklamy, przecież już lepsi nie będziemy? Zadałbym też pytanie ile kosztowało wyprodukowanie tych reklam i ile kosztowała ich emisja?

Skoro już zarząd TVP marnotrawi nasze pieniądze, to postanowiono uruchomić też serwis internetowy placeabonament.pl. Na stronie tej namawia się unikających płacenia abonamentu, by ci pomogli Polsce spaść w rankingu. Znajdują się na stronie również informacje jak włączyć się do akcji oraz daje możliwość zarejestrowania odbiornika. W następstwie tego, Poczta Polska prześle nam do domu druk przelewu. I tu nasuwa sie kolejne pytanie. Kto jest tak głupi, by zarejestrować się, a następnie płacić abonament?

Teraz czekam na podobne strony internetowe zrobione przez Polsat, TVN lub TV4. Może znajdzie się jakiś dziwak, który zapisze się na listę chętnych do płacenia abonamentu. Skoro politycy nie potrafią sobie poradzić z prawnym uregulowaniem tej sprawy, to dlaczego mam za to płacić? Są i tacy, którzy nie płacą, bo nie chcą pakować pieniędzy w kieszenie prezesów na odprawy. Inni nie płacą, bo nie potrzebują TVP do szczęścia. Znajdą się też tacy, którzy twierdzą, że Telewizja Publiczna nie dała im żadnej anteny ani żadnego innego urządzenia dającego odbiór kanałów. Nie brakuje ludzi, którzy niezadowoleni są z tego, że nie mają dostępu do kanałów tematycznych.

Każdy z tych powodów jest moim zdaniem słuszny. Zdaje się więc, że TVP traci w oczach Polaków jako wielka marka. Zamiast być Telewizją Publiczną, staje się powoli wrogiem publicznym (…) numer 1…

Komentarze:

  Brakuje starych książeczek w każdym razie czegoś, gdzie czarno na białym widać kiedy się płaciło i ile zalega.

  Odpowiedz

  podajcie nr konta bankowego

  dlaczego piszecie trzy po trzy ?????
  zamiast podać nr konta bankowego na który chcę wpłacić abonament

  Odpowiedz

  Udaj się na pocztę, albo na oficjalną stronę placeabonament.pl

  Odpowiedz

  ile jest takich ludzi którzy płacą abonament a którzy wcale nie płacą ja sama płace abonament i gdzie jest sprawiedliwość.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

stat4u