TVP 1 i TVP 2 w HD
2 marca 2012
Tagi: , ,

Od 1 czerwca, czyli tuż przed Euro 2012 dwie główne stacje Telewizji Polskiej nadawane będą w rozdzielczości HD. Wydaje mi się, że nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie kolejna sensacyjna wiadomość. Dostępne będą bezpłatnie na naziemnej telewizji cyfrowej! Wow! Czy to jakiś bonus dla płacących abonament, czy tylko promocja obu kanałów HD, a później podobnie jak TVP HD zniknie z DVB-T?

Czy tak będzie przekonamy się zapewne zaraz po mistrzostwach Europy. Jeśli nadal będą dostępne dla wszystkich, to trzeba przyznać, że prezes Telewizji Polskiej wreszcie wykona poniekąd swoją misję. To chyba oczywiste, że kanały pod szyldem TVP powinny być niekodowane i dostępne dla wszystkich. Inaczej, misja mijałaby się z celem.

Można więc o tej wiadomości pisać dużo, ale przyznać trzeba tylko jedno. To, że główne kanały będą w HD jest sensacją, ale nie to, że dostępne będą dla wszystkich.

« Następny wpis
Nie wiem jak Wy, ale ja zauważyłem w ostatnim czasie coraz większą liczbę wypadków z udziałem pociągów. W zeszłym roku niemal co miesiąc
Poprzedni wpis »
Dziś wyjątkowy dzień. 29 luty nie zdarza się co roku. Polska nie gra często z tak dobrymi przeciwnikami jak Portugalia i po raz pierwszy
Komentarze:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.