Telefon Nokia 101
21 października 2011
Tagi:

Wkrótce tzn., jeszcze w tym kwartale ma się pojawić nowy, prosty model telefonu Nokia 101. Ma to być telefon tani (ok. 125zł), przeznaczony głównie na rynek azjatycki i afrykański. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie różniące się od siebie parametry podane na stronie producenta.

W zakładce „funkcje” napisano, że:

Nokia 101 stworzona do codziennego użytku – mała, lekka i trwała, więc zawsze możesz ją zabrać ze sobą. Wytrzymała bateria – do 32 dni w gotowości i 8,5 godzin rozmów, więc wiesz, że zawsze możesz sobie porozmawiać. Nokia 101 to też przystępna cena, a żywe kolory ekranu dodadzą Ci stylu.

Gdy będziemy chcieli sprawdzić specyfikacje tego telefonu na tej samej stronie w zakładce „specyfikacje”, dowiemy się, że:

Czas rozmów (maksymalny): 6,7 godzin
Czas gotowości (maksymalny): 25 dni

Nie mówię tu już tylko o wprowadzaniu w błąd, ale tak renomowanej firmie chyba nie wypada popełniać takich wpadek – prawda?

« Następny wpis
W ten wyjątkowo długi weekend, który trwał od soboty do wtorku włącznie, zatrzymano 2128 kierujących pod wpływem alkoholu, spowodowano 464
Poprzedni wpis »
Wczoraj w setkach miast na całym świecie ludzie wyszli na ulice protestować przeciwko "dzikiemu kapitalizmowi", który sprawia, że coraz więcej
Komentarze:
    Gosc

    Poniewaz Nokie 101 sa sprzedawane z dwoma rodzajami baterii: bl-5c (32 dni) i bl-5cb (25 dni). Z mniejsza bateria bedzie przeznaczona na rynek europejski. Po prostu Nokia Polska nawalila.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *