Prezent na święta

Zbliżają się święta, więc nadchodzi czas nieudanych prezentów. Często starasz się jak możesz i wydaje ci się, że kupiłeś genialny prezent, by w końcu w czasie ich rozdawania okazało się, że to totalna klapa. Nie dość, że tracisz pieniądze, to jeszcze masz świadomość, że zjebałeś na całej linii. – Znacie to skądś? Nie wiem ile wydajecie na prezenty, ale często zdarza się, że dając je kilku osobom dochodzimy do tysiąca złotych. Skupiasz się na kilku prezentach, które i tak będą chuja warte. Co więc zrobić, by prezenty były genialne…?

Pamiętacie serial z Jasiem Fasolą w roli głównej. Był tam taki odcinek, w którym tytułowy bohater sam zrobił sobie prezent, otworzył go w święta i cieszył się tak bardzo, jakby rzeczywiście był zaskoczony tym, co dostał. Scena ta wydaje się być śmieszna, a nawet głupia, ale gdyby tak wcielić ją w życie, czy nie okazałoby się, że jest genialna?

Zamiast kupować prezenty najbliższym umówcie się, że każde z Was kupi sobie prezent za ten tysiąc złotych. Będziesz mieć prezent, który będzie ci się podobał i na pewno będzie funkcjonalny. No i zamiast rozdrabniać się na drobne (kilka prezentów), możesz kupić sobie coś większego i bardziej cieszącego. Jeśli jednak robicie sobie symboliczne prezenty, no to luz. A jeśli „bawicie” się na bogato, to oczywiście możecie je sobie kupować, a przy wigilijnym stole udawać, że wam się podobają…

Opublikowany 2016-12-10
stat4u