„Premier Manager 98”
11 marca 2012
Tagi: ,

Dziś chciałbym Wam polecić grę zatytułowaną „Premier Manager 98”. Powiem Wam szczerze, że nic nie cieszy mnie bardziej niż stare managery piłkarskie. Powodów jest wiele. Przede wszystkim, nie potrzebujemy na to 10 GB dysku. Stare gry nie mają aż tak wielu bezsensownych funkcji jak w nowych. Kupujemy i sprzedajemy zawodników, zatrudniamy kilku trenerów, rozbudowujemy stadion, parking itd.

Grafika nie jest co prawda najładniejsza, ale gra chodzi szybko płynnie i bezproblemowo. Pociągnie ją każdy komputer, bez względu na jego parametry. Co ważne, grę tą można rozpakować np. na dysku D: i przenosić na inne dyski lub komputery bez konieczności instalowania.

P.S.
Może zdarzyć się tak, że po uruchomieniu gry grafika będzie rozmazana. W takim przypadku wystarczy uruchomić przeglądarkę (Chrome czy Firefox) i dopiero uchuchomić grę. Nie wiem dlaczego tak się dzieje, ale sposób z przeglądarką jest sprawdzony i działa.

« Następny wpis
Amerykanie chcieli, aby docelowo na terenie Polski znalazła się tarcza antyrakietowa. Ma ona na celu chronić Europę przede wszystkim przed
Poprzedni wpis »
Niemal dwa tygodnie temu wybuchła "afera solna". Sól przemysłowa, czyli nie przeznaczona do spożycia, została wykorzystana w produktach
Komentarze:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *