Niezadowoleni użytkownicy Naszej Klasy

Widzę, że portal „nasza-klasa.pl” opanowała jakaś głupia i denna bajka, napisana przez niezadowolonych użytkowników, a raczej jednego użytkownika, od którego skopiowała cała reszta hołoty. Dokładna jej treść brzmi: „Daaaawno, dawno temu, była sobie Nasza Klasa… Przyjemny portal, w którym można było odnaleźć swoją klasę, zrobić swój
profil i zrobić zdjęcia, aby znajomi mogli Cię rozpoznać… Jednak pewnego dnia komuś odbiła szajba i zaczął robić z tego portalu żywą kopię strony internetowej fotka.pl. Zaczęło się niewinnie: od prezentów, które można było dać komuś za kasę. Jednak nikt nie podejrzewał, że dojdzie tu do takiej tragedii… Niedawno ktoś sobie wymyślił tzw. „albumy” oraz ocenianie zdjęć… a co ma portal Nasza Klasa, do oceniania czyjegoś wyglądu!?
Przykro mi, że ta bajka się źle skończyła… może wreszcie ktoś zmądrzeje i zrozumie, że nie od takiej Naszej Klasy Polska się uzależniła. Pozdrawiam.”

Nie jestem wiernym fanem tego serwisu, ale posiadam fikcyjne konto. Widzę, że coraz więcej ludzi czuje się niezadowolonych ze zmian jakie zaszły w portalu. Moim zdaniem teraz wszystko wygląda bardzo ładnie, estetycznie i funkcjonalnie. Dla tych, którym nie podobają się albumy, dzięki którym można podzielić zdjęcia na kategorie lub nie podoba się możliwość oceniania zdjęć, wystarczy, że wejdą w opcje serwisu i wyłączą te funkcje. Jeśli nadal nie potraficie wymyślić nic ciekawszego, to skontaktujcie się z administratorami i napiszcie, co byście chcieli zmienić. Jeśli nadal nie czujecie satysfakcji, to po prostu wykasujcie konto i nie przesiadujcie całymi dniami, pakując zdjęcia zrobione własnym telefonem w najdziwniejszych miejscach.

Pamiętajcie, że to prawdopodobnie wasi rówieśnicy wpadli na pewne pomysły, które podrzucili administratorom, a teraz weszły one w życie. Pamiętajcie również, że macie wybór, jak ma wyglądać wasz profil dzięki wielu opcjom. Nikt Wam tego nie narzuca, wszystko zależy od Was, więc nie bojkotujcie portalu tylko dlatego, że nie podobają Wam się jego nowości. Idźcie z duchem czasu i przyzwyczajcie się do tego, że nowości dają wiele możliwości innym użytkownikom, którzy chcą z tego korzystać.

Opublikowany 2009-04-19
stat4u