Nagroda za głowę!
24 września 2012
Tagi: ,

Jeśli pojawiają się w telewizji wzmianki o muzułmanach, czy jej odłamach religijnych, zaczyna wrzeć. Ostatnio minister kolei Pakistanu ogłosił, że zapłaci 100 tysięcy dolarów nagrody temu, kto zabije twórcę filmu „Niewinność muzułmanów”. Nakłaniał również do tego grupy terrorystyczne w tym al-Kaidę.

Nie wnikam już w ten film, czy jest oburzający czy nie. Nie wyobrażam sobie sytuacji, w której np., odpowiednik pakistańskiego ministerstwa w Polsce – ministerstwo transportu – a dokładniej pan Nowak, wygłosiłby takie przemówienie publicznie. W takiej sytuacji cała Europa wrzałaby od haniebnych słów, a minister nie dość, że by wyleciał z rządu, to jeszcze miałby ogromne problemy pokazując się publicznie.

Wydaje się więc, że słowa przedstawiciela pakistańskiego rządu wypowiedziane zostały tylko w celu zbicia kapitału politycznego. Przecież w tak dzikim kraju jak Pakistan, zapewne ta informacja została przyjęta entuzjastycznie.

« Następny wpis
Telewizja Polska zakupiła prawa do transmisji ligi mistrzów, w której od wieków nie ma przedstawiciela naszego kraju. Nie zakupiła za to praw do
Poprzedni wpis »
Zastanawiam się, co by się musiało wydarzyć w moim życiu, żeby obrażający moją religię film nagrany przez jakiegoś idiotę spowodował,
Komentarze:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

stat4u