Kanały Polsatu w Cyfrze+

1 września 2010
Kategoria: Media tagi: ,

Dzisiejszy poranek był dla mnie bardzo zaskakujący. Na platformie Cyfra+, którą posiadam dołączyły kanały Polsatu. Byłem wręcz pewny, że stacje pana Solorza nigdy nie dołączą do konkurencyjnej platformy cyfrowej, a jest ich aż siedem. Chyba ktoś wziął pod uwagę względy ekonomiczne. Cyfra z pewnością będzie za te kanały płacić, a dodatkowo większy zasięg, to większe wzięcie na reklamę.

– Jest to dla nas bardzo ważne porozumienie. Abonenci naszej platformy zyskują dostęp do pierwszej polskiej telewizji komercyjnej stworzonej przez pana Solorza oraz kanałów tematycznych Polsatu – powiedział w Polsat News Emmanuel Florent, prezes spółki Canal+ Cyfrowy, nadawcy Cyfry+.

Teraz tylko nasuwa się pytanie – od kiedy i ile za to zapłacimy, my abonenci?

Oto układ kanałów:
7. Polsat
8. Polsat News
9. Polsat 2
46. Polsat Film
93. Polsat Cafe
106. Polsat Play
125. Polsat JimJam

komentarze 3

  1. Mówi się… Że mają razem wystartować w przetargu o Ekstraklasę i tak już się dogadują… Jest jeszcze inna wersja… Solorz już niedługo kupi akcje Cyfry + ;P

  2. Ciekawe czy w zamian na wstawienie swoich kanałów do Cyfry+ nie dostał jakiegoś pakietu akcji. Podobno cena abonamentu ma pozostać na dotychczasowym poziomie.

  3. Jestem pewna, że Cyfra+ zostanie wchłonięta przez Cyfrowy Polsat i skończy się sielanka. Konkurencja się pomniejszy i będziemy płacić aż „miło”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

stat4u