Cmentarna kradzież
29 czerwca 2011
Tagi:

We Włoszech w styczniu tego roku doszło do dziwnego wydarzenia. Na jednym z cmentarzy została odkopana i skradziona trumna z zawartością. Okazało się, że skradziono ciało znanego włoskiego prezentera telewizyjnego Mike’a Bongiorno, który zmarł we wrześniu 2009 roku w wieku 85 lat. Policja podejrzewa, że ciało mogło zostać skradzione dla okupu.

Wydawać by się mogło, że po śmierci już nic ciekawego wydarzyć się nie może. Ja podejrzewam, że komuś znudziło się kolekcjonowanie filmów i postanowił zbierać kości znanych osobistości. A może po prostu facet zamienił się w zombie i wyszedł. Niektórzy twierdzą, że okup za nieboszczyka to nowa dobrze dochodowa profesja, która powinna niedługo wraz z modą zachodnią przyjść do Polski. Porwanego nie trzeba kneblować, nic nie powie policji, a i gdyby proces negocjacji się przedłużył, to nie trzeba go karmić i opiekować się w sposób szczególny.

« Następny wpis
System sprzedaży linków "LinkLift" kończy swoja działalności w Polsce. Taka wiadomość dotarła do mnie na skrzynkę e-mail, ponieważ
Poprzedni wpis »
Dodaliście nowy wpis na blogu i chcielibyście, aby przy wpisie pojawił się obrazek "nowość" sygnalizujący użytkownikom, że wpis jest nowy.
Komentarze:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.